28/01/2022
Duyurular
ISAF 2021 Fuarı Tamamlandı

Sektörümüzde ülkemizin en büyük fuarı olan ISAF’da bu sene de ziyaretçilerimiz ile buluştuk.

Geçmiş yıllara göre ziyaretçi sayısı oldukça artmış olan fuarda en çok ilgi gören standlardan biri Teknim standı idi. Tamamen ürettiğimiz ürünlerden oluşan standımıza hem yurtiçi hem de yurtdışı ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Bununla beraber rakip konumda olduğumuz firmaların da standımızı ziyaret ederek çalışmalarımızı takdir etmeleri bizi oldukça mutlu etti.

Kablosuz Yangın Alarm Sistemleri bu yılın en çok ilgi gören ürünlerinden oldu. Ürünlerimiz, donanım güvenilirliği ve performans olarak da tam not aldı.

Türkiye’de EN-54 standartlarına uygun olarak tasarladığımız TEKNİM Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemleri fuarın en ilgi çeken ürünleri arasındaydı. Adresli Yangın Alarm sektörüne çok hızlı giriş yapan ürünlerimizin, birkaç yıl içinde pazardan önemli bir pay almış olduğunu da fuarda görmüş olduk.

Artık performansı kabul görmüş olan ve pazar payını oldukça yükselten TEKNİM Konvansiyonel Yangın Alarm ürün grubuda yine ISAF fuarında sergilendi.


Sektörün profesyonelleri ile görüşme fırsatı bulmaktan, ürünlerimiz hakkında yorumlarını almaktan ve önümüzdeki dönemlerde iş geliştirmek için adım atmaktan büyük mutluluk duyduk.

Ayrıca yurtdışından gelen ziyaretçi firmaların markamızı bilerek standımıza gelmesi ile global pazarda bilinir bir marka olma yolunda ilerlediğimizi göstermiş oldu.


Yerli üretime katkıları ve manevi destekleri için tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.